Слухати

Майже 100 тисяч мешканців Запоріжжя залишилися без води / Новини на Громадському радіо

Майже 100 тисяч мешканців Запоріжжя залишилися без води

12 січня 2016 - 17:52
Вранці 12 січня через аварію на водогоні від водопостачання були відключені Хортицький район Запоріжжя, а також острів Хортиця. Сумарно там проживає близько 100 тисяч запоріжців

Офіційний сайт мерії повідомляє, що на місці аварії працюють, цитата, «всі причетні комунальні  служби міста». Місце прориву також особисто відвідав мер Запоріжжя Володимир Буряк. Не  дивлячись на це станом на 17:00 водопостачання так і не було відновлено.  За словами начальника управління експлуатації комунального підприємства «Водоканал» Василя  Тарасюка, котрий керує ліквідацією аварії на місці,  ситуація є досить звичною для цієї пори року.  

dsc09454.jpg

Комунальники зранку намагаються ліквідувати аварію  /
Комунальники зранку намагаються ліквідувати аварію

«Тут не столько подвижка грунта, сколько вода в Днепре остыла до минимально  допустимой черты. Вода холодная идет по стальной трубе. Металл тянет. Не выдерживает.  Слабое место в данной ситуации – это сварной стык».  

Комунальники зазначають, що є запасний водогін. Проте він не здатен задовольнити потреби  мікрорайону у воді.  Наразі влада міста організовує підвіз питної та технічної води машинами. Вже працює шість  пунктів розливу води. Централізоване ж водопостачання обіцяють відновити до ранку.  

Максим Щербина для «Громадського радіо» з Запоріжжя.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+