Слухати

У СБУ є прямі свідчення участі Леонової у терористичній групі, — Ю. Тандит

12 січня 2016 - 15:17
СБУ інкримінує їй участь у терористичному угрупуванні, яка була організована Олегом Мужчилем (Сергієм Аміровим), відомим на прізвисько «Лісник»
У СБУ є прямі свідчення участі Леонової у терористичній групі, — Ю. Тандит / Новини на Громадському радіо

У Служби безпеки України є прямі свідчення причетності росіянки Анастасії Леонової, санінструктора батальйону «Азов», до терористичної групи. Але поки що будь-які докази без результатів слідчих дій розголошувати відомство не буде. Про це «Громадському радіо» в ексклюзивному інтерв’ю розповів радник голови СБУ Юрій Тандит.

«Служба безпеки України в рамках проведення антитерористичної операції нікого просто так не затримує. Ми затримали людей, які підозрюються у скоєнні злочинів. Ми не можемо всього говорити, щоб не дати зайвої інформації, яка могла б бути використана окремими силами, зокрема й іноземними спецслужбами.

11 141 122_10 152 929 667 386 128_2 276 098 105 204 339 498_n.jpg

Анастасія Леонова / Facebook Анастасії Леонової
Анастасія Леонова
з Facebook-сторінки Анастасії Леонової

Є у нас свідчення того, що вона може підозрюватися в скоєнні злочину».

Як розповів в ефірі «Громадського радіо» адвокат Анастасії Леонової Віктор Губський, СБУ інкримінує їй участь в терористичній групі, яка була організована Олегом Мужчилем (Сергієм Аміровим), відомим за прізвиськом «Лісник». Лідера групування було вбито в ніч на 10 грудня 2015 під час спецоперації СБУ в Києві. 

У цій же справі в Харкові та Києві було затримано ще двоє росіян і четверо українців.

За словами адвоката, СБУ стверджує, що Анастасія разом з іншими членами готувала теракти в ще в декількох містах України. Леонова всі звинувачення на свою адресу відкидає. 

Адвокат Анастасії Леонової, Виктор Губский, надав мені копію ухвали слідчого судді від 11 грудня 2015 р. про обрання зап…

Опубліковано Maksym Kozub 7 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+