Слухати

За час АТО з полону бойовиків було звільнено близько 3 тисяч заручників

12 січня 2016 - 12:41
За словами радника голови СБУ Юрія Тандита, звільняють з полону і тих військовослужбовців, хто добровільно здався бойовикам
За час АТО з полону бойовиків було звільнено близько 3 тисяч заручників / Новини на Громадському радіо

З липня 2014 року з полону незаконних збройних формувань було звільнено близько 3 тисяч заручників. Про це «Громадському радіо» в ексклюзивному інтерв’ю повідомив радник голови СБУ Юрій Тандит.

thumb_img_9833_1024_0_0.jpg

Юрій Тандит / Громадське радіо
Юрій Тандит
Громадське радіо

За його словами, українські спецслужби готують спеціальні операції по звільненню, включаючи супровід полонених.

Звільняють з полону і тих військовослужбовців, хто добровільно здався бойовикам, каже радник голови Служби безпеки. Також за словами Юрія Тандіта, за весь час бойових дій на Донбасі, були поодинокі випадки переходу українських військовослужбовців на сторону незаконних збройних формувань. У той же час, бойовики продовжують повертатися на територію, підконтрольну Україні. 

Як повідомляла раніше уповноважена президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко, на сьогодні у списках заручників нараховується 140 осіб, із них — понад 50 цивільних. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+