Слухати

За час голодування Надія Савченко схудла на 15 кілограмів

12 січня 2016 - 13:01
Українська льотчиця відмовляється від їжі 26-тий день
За час голодування Надія Савченко схудла на 15 кілограмів / Новини на Громадському радіо

За час свого останнього голодування Надія Савченко, яку судять у Росії, схудла на 15 кілограмів Про це на своєму Twitter написав її адвокат Микола Полозов: 

«Бачився в СІЗО з Надею. Сьогодні 26-й день її голодування, вона втратила більше 15 кг ваги, видно, що їй важко, але вона тримається», — повідомив адвокат:

Нагадаємо, Надія Савченко оголосила голодування до кінця суду над нею. За словами її адвокатів, після вироку вона оголосить сухе голодування з вимогою звільнення. 

Перед тим Микола Полозов повідомив, що прокурори просять продовжити термін утримання під вартою Савченко на строк до 16 квітня 2016 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+