Слухати

Окупаційна влада назвала блокаду Криму «геноцидом»

13 січня 2016 - 15:57
У заяві «депутати» просять МЗС РФ звернутися до Генеральної Асамблеї та Ради безпеки ООН, СНД, ОБСЄ та ПАРЄ і провести розслідування за фактом геноциду з боку України
Окупаційна влада назвала блокаду Криму «геноцидом» / Новини на Громадському радіо

Самопроголошена влада окупованого півострова назвала енергетичну блокаду Автономної Республіки Крим «геноцидом». Про це йдеться у заяві так званої «Державної Ради Республіки Крим». 

«Блокада Республіки Крим під проводом депутатів Верховної Ради України Мустафи Джемілєва, Рефата Чубарова, а також групи осіб, фактично діють під контролем влади України, під керівництвом Ленура Іслямова триває вже більше чотирьох місяців. Це відображено в щоденних звітах Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та являє собою наочний приклад грубого порушення прав людини, злочинів на ґрунті ненависті, геноциду, які завдають шкоди цивільному населенню Криму.

Зокрема, в ніч на 22 листопада 2015 на території Херсонської області (Україна) здійснений теракт — підірвані чотири опори ліній електропередачі, в результаті була повністю припинена подача електроенергії до Криму», — йдеться у заяві. 

Окупаційна влада просить МЗС РФ звернутися до Генеральної Асамблеї та Ради безпеки ООН, СНД, ОБСЄ та ПАРЄ і провести розслідування за фактом геноциду з боку України; а також включити питання про блокаду незаконно анексованого Криму як екстрене до порядку денного Ради Безпеки ООН

Нагадаємо, в ніч на 20 листопада в Херсонській області в результаті підриву електроопор були виведені з ладу дві з чотирьох магістральних ліній електропередач, за якими здійснювалося енергопостачання Криму. Пізніше були пошкоджені опори інших ліній електропередач, подача електроенергії в Крим зупинилася. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+