Слухати

Російського опозиційного публіциста й автора книг про Путіна знайшли мертвим

13 січня 2016 - 11:19
Офіційного підтвердження в правоохоронних органах ця інформація поки не отримала
Російського опозиційного публіциста й автора книг про Путіна знайшли мертвим / Новини на Громадському радіо

Російський публіцист, автор невиданої книги «Соратники Путіна» Володимир Прибиловський знайдений мертвим у своїй квартирі в Москві. 

Про це повідомив у Facebook його колега, історик Юрій Фельштинський.

«Мені щойно повідомили, що мій співавтор по книзі «Корпорація: Росія і КДБ за часів президента Путіна» був знайдений мертвим у своїй квартирі в Москві. Ніякої додаткової інформацією на даний момент я не маю», — написав він.

Дорогие друзья! Мне только что сообщили, что мой соавтор по книге «Корпорация: Россия и КГБ во времена президента Пути…

Опубліковано Yuri Felshtinsky 12 січня 2016 р.

Офіційного підтвердження у правоохоронних органах ця інформація поки не отримала.

Володимир Прибиловський відомий як керівник інформаційно-дослідницького центру «Панорама», інтернет-видання «Антикомпромат» і руху «Субтропічна Росія», передає Lenta.ru. У січні 2010-го кримінальна справа стосовно нього завершилася. Його підозрювали в розголошенні відомостей, що становлять таємницю слідства, в текстах на сайті «Антикомпромат». На думку самого фігуранта, слідчих зацікавив матеріал про вбивство відставного генерал-полковника ФСБ Анатолія Трофімова або про вимагання стосовно журналіста Олега Лур’є.

Російський політтехнолог і галерист Марат Гельман, котрий мешкає у Європі, згадав деякі з проектів Володимира Прибиловського:

Прибыловский умер. Кроме всего прочего, он был автором самого симпатичного политического проекта «партия субтропической …

Опубліковано Marat Guelman 13 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+