Слухати

Керченський міст, якого не існує, хочуть прикрасити орлом та грифоном / Новини на Громадському радіо

Керченський міст, якого не існує, хочуть прикрасити орлом та грифоном

14 січня 2016 - 14:50
З кримського боку мосту, який ще не збудовано, пропонують встановити стелу у вигляді двоголового орла з грифоном під крилом на знак об'єднання Росії та Криму

Про це повідомляє інформаційна агенція «Кримінформ».

За інформацією агенції, так званий міністр будівництва та архітектури анексованого півострову — Сергій Кононов представив проект стели, яка, можливо, прикрасить Керченський міст з кримського боку — це має бути споруда заввишки близько 75 метрів, яка уособлює об’єднання російського і кримського берегів. Як пояснив Кононов в ефірі телеканалу «Крим 24», у ввіреному йому відомстві вважають, що майбутній міст повинен бути не просто переправою, а єдиною композицією, що включає інфраструктуру та благоустрій на прилеглій території.

«Одним з цих елементів, на нашу думку, звичайно, є в’їзна група в Крим. У грудні минулого року ми оголосили всеросійський конкурс на створення такої композиційної групи і почали отримувати перші відгуки фахівців».

Один з варіантів майбутньої стели так званий міністр взяв із собою в студію.

«Це один з варіантів стели, яка, можливо, і буде споруджена на території Криму — і буде помітна і значуща, як символ Криму, причому в буквальному сенсі цього слова», — розповів Кононов.

«Два крила, які знаходяться вгорі цієї композиції, на нашу думку, це російський і кримський берег. Двоголовий орел — символ Російської Федерації, який скріплює ці два береги. Внизу — в тіні крил орла виходить грифон — символ Криму. Ось така споруда, ось такий символізм ми сьогодні хотіли б внести як архітектурну частину». 

Нагадаємо, 20 лютого 2014 року Верховна Рада України визнала початком тимчасової окупації Криму. Демократичні країни світу не визнають анексію, яку Росія називає вибором самих мешканців півострову.

Багато спеціалістів вважають, що будівництво автомобільного мосту через Керченську протоку технічно неможливо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+