Слухати

Київські аматори-астрономи зафіксували частину ракети, що падала на Землю / Новини на Громадському радіо

Київські аматори-астрономи зафіксували частину ракети, що падала на Землю

14 січня 2016 - 12:14
Переміщення об'єкту камера зафіксувала на висоті 75 км зі швидкістю 6,8 кілометрів на секунду, летів він над Україною з південного заходу на північний схід. Видима частина польоту тривала понад 30 сек

На початку січня 2016 року камера спостереження київського клубу аматорів астрономії «Астрополіс» зняла, як об’єкт з космосу повністю згорів в щільних шарах атмосфери Землі. 

Слід від об’єкта був нехарактерний для метеорів, тому астрономи-любителі відразу припустили, що об’єкт має техногенне походження.

Переміщення об’єкта камера зафіксувала на висоті 75 км зі швидкістю 6,8 кілометрів на секунду, летів він з південного заходу на північний схід. Видима частина польоту тривала понад 30 секунд. Сміття залишало димовий слід, після чого частина ракети розпалася в шарах атмосфери, йдеться у повідомленні. 

За інформацією сайту spaceflight101.com, українські астрономи-аматори зафіксували падіння на Землю саме другого ступеня ракети «Космос-3М». Саме вона 16 липня 1986 вивела на орбіту супутник зв’язку «Космос-1 763» з космодрому Плесецьк.

sl8entrytrack.jpg

Ракета пролетіла над Україною / Spaceflight101/TLE Analyser
Ракета пролетіла над Україною
Spaceflight101/TLE Analyser

sl8entry-1024x466.jpg

Ракету запустили в Космос у 1986 році / Spaceflight101/TLE Analyser
Ракету запустили в Космос у 1986 році
Spaceflight101/TLE Analyser

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+