Слухати

ОБСЄ відкриває цілодобові патрульні бази у Красноармійську та Світлодарську

14 січня 2016 - 13:11
Передові патрульні бази розташовані поблизу лінії розмежування, спостерігачі перебуватимуть там цілодобово. Ротація членів місії буде проводитися щотижня
ОБСЄ відкриває цілодобові патрульні бази у Красноармійську та Світлодарську / Новини на Громадському радіо

14 січня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні відкриває дві нові передові патрульні бази в Донецькій області: у Красноармійську й у Світлодарську, що дасть змогу спостерігачам бути ближче до лінії розмежування в цих районах. Про це повідомляється прес-служба місії ОБСЄ на своєму сайті. 

«Нові передові патрульні бази СММ покращать наші можливості з моніторингу, дозволяючи нам швидше реагувати на повідомлення про інциденти», — сказав перший заступник Голови СММ Александр Хуг. «Крім того, це вкотре допоможе мотивувати підписантів більш ефективно виконувати взяті на себе зобов’язання у рамках Мінських угод», — додав він. 

Передові патрульні бази розташовані поблизу лінії розмежування, спостерігачі перебуватимуть там у цілодобово. Ротація членів місії буде проводитися щотижня.

«СММ прагне відкрити передові патрульні бази по обидва боки від лінії розмежування з метою забезпечення ефективного моніторингу в рівному співвідношенні», — йдеться у повідомленні. 

Тепер ОБСЄ матиме передові патрульні бази в чотирьох районах, що контролюються українською владою: у Волновасі, Красноармійську, Світлодарську (Донецька область) і в Новоайдарі (Луганська область); а також у трьох районах поза урядовим контролем: у Стаханові (Луганська область), Горлівці і в Дебальцевому (Донецька область).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+