Слухати

Порошенко звільнив командувача Сухопутних військ ЗСУ / Новини на Громадському радіо

Порошенко звільнив командувача Сухопутних військ ЗСУ

14 січня 2016 - 16:24
13 грудня президент України та Верховний головнокомандувач ЗСУ підписав наказ про звільнення генерал-лейтенанта Анатолія Пушнякова з посади командувача Сухопутних військ

Президент Петро Порошенко указом №4/2016 звільнив командувача Сухопутних військ Збройних Сил України Анатолія Пушнякова, повідомляється на сайті голови держави.

«Звільнити генерал-лейтенанта Анатолія Пушнякова з посади командувача Сухопутних військ Збройних Сил України», — йдеться в указі.

Причина звільнення не вказана.

Попереднім указом №3/2016 Порошенко наказав не застосовувати до Пушнякова заборону обіймати посади, щодо яких застосовуються заходи з очищення влади (люстрації), до генерал-лейтенанта Пушнякова Анатолія Савватійовича. Причиною є клопотання Міністра оборони України Степана Полторака.

cyrjyseweaa1kws.jpg

Указ президента / Громадське радіо
Указ президента
Громадське радіо

Раніше інформацію про те, що Анатолій Пушняков подав у відставку, також повідомляла команда Громадського люстраційного комітету. Однак тоді речник Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов спростував інформацію щодо звільнення

За даними комітету, після внесення змін до Закону «Про очищення влади», завдяки яким Президент отримав право виводити з-під люстрації осіб вищого офіцерського складу, міністр оборони відкликав подання про його звільнення і звернувся з клопотанням про виведення генерала Пушнякова з-під люстрації. Комітет ВРУ з питань національної безпеки і оборони не прийняв рішення стосовно цього клопотання, проте Пушняков все одно залишався на посаді.

Нагадаємо, що у період з 10 травня 2012 по 6 травня 2014 років Анатолій Пушняков обіймав посаду начальника штабу – першого заступника командувача Сухопутних військ ЗСУ, що є підставою для його звільнення у відповідності до норм Закону «Про очищення влади». 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+