Слухати

У незаконній «ЛНР» масово скорочують гірників, — Д. Снєгирьов / Новини на Громадському радіо

У незаконній «ЛНР» масово скорочують гірників, — Д. Снєгирьов

14 січня 2016 - 11:00
На таких шахтах як «Фащевська», «Імені Артема», «Черкаська» і «Лутугинська» згідно з планом так званого «Міненергетики та вугільної промисловості ЛНР» хочуть звільнити до 1500 працівників

У так званій «ЛНР» проводять масові скорочення робітників вугледобувної галузі. Про це «Громадському радіо» розповів співголова Громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов. За його словами, такі заходи викликані неможливістю постачати вугілля на електростанції, які розташовані на підконтрольній уряду території, а також руйнуванням інфраструктури шахт внаслідок  бойових дій і невиконанням робіт, пов’язаних з їх життєзабезпеченням. 

Тому незаконне «Міністерство палива, енергетики та вугільної промисловості «ЛНР» прийняло рішення звільнити частину робітників вугледобувної галузі.

За інформацією Дмитра Снєгирьова, на шахті «Вергулівська», яка входила до ДП «Луганськвугілля» (виробнича потужність 390 тис.т вугілля на рік ) до початку бойових дій кількість працюючих налічувало 1605 робітників, у тому числі підземних 1190 осіб.  Наразі,чисельність співробітників шахти «Вергулівська» скоротилася з 1605 гірників до 450.

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа», аналогічна ситуація і на інших шахтах ДП «Луганськвугілля». Так, на шахтах «Фащевській», «Імені Артема», «Черкаській» та «Лутугинській» згідно з планом так званого «Міненергетики та вугільної промисловості ЛНР» хочуть звільнити до 1500 шахтарів.

Також раніше повідомлялося, масові скорочення персоналу очікуються і на найбільшому підприємстві незаконної «ЛНР» «Луганськтепловоз». У зв’язку з відсутністю замовлень керівництво заводу планує залишити на підприємстві з 2800 працюючих станом на 01.01.2016 р, лише 350 осіб з числа обслуговуючого персоналу.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+