Слухати

Поки не вбив я або не вбили мене, я вирішив повернутися додому, — бойовик

15 січня 2016 - 11:36
Оскільки чоловік не брав участі у бойових діях, вбивствах та інших тяжких злочинах, згідно з програмою він може уникнути кримінальної відповідальності
Поки не вбив я або не вбили мене, я вирішив повернутися додому, — бойовик / Новини на Громадському радіо

Ще один учасник незаконного збройного формування «ЛНР» повернувся до родини на умовах програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома». Про це йдеться на офіційному сайті СБУ

«Мешканець Луганщини навесні 2014 року добровільно приєднався до т.зв. «ЛНР», чергував на блокпостах та патрулював вулиці Лисичанська. З часом він усвідомив, що ідеї «Новороссии» використовуються підконтрольними російським спецслужбам ватажками псевдореспублік для особистого збагачення, залишаючи місцевих жителів сам на сам із своїми проблемами», — повідомляє Служба безпеки.  

Оскільки чоловік не брав участі у бойових діях, вбивствах та інших тяжких злочинах, згідно з програмою він може уникнути кримінальної відповідальності. 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+