Слухати

Постраждалим від вибуху в Українську виплатять компенсацію

15 січня 2016 - 20:16
Очільник Донецької області Павло Жебрівський пообіцяв розглянути можливість виплати фінансової компенсації людям, житло яких було пошкоджено внаслідок вибуху газового балона в місті Українськ
Постраждалим від вибуху в Українську виплатять компенсацію / Новини на Громадському радіо

Сьогодні голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації відвідав місце трагедії, щоб оцінити масштаб руйнувань. Він доручив виконавчим структурам і місцевій владі оперативно потурбуватися про людей і розпочати підготовчі роботи до відновлення будинку. 

«Прийнято рішення про тимчасове відселення 11 осіб, квартири яких найбільше пошкоджені вибухом і поки непридатні для життя. Їм нададуть тимчасове безкоштовне житло. Вже завтра з Краматорська в Українськ приїдуть експерти з проектного інституту, і ми одразу беремося за розробку проектно-кошторисної документації по відновленню будівлі. Одночасно ми накриваємо зруйновану ділянку тимчасовим дахом, щоб не допустити потрапляння снігу і протікання води. Також уже завтра міська влада починає склити вікна там, де це можливо. Фінансовий ресурс на всі ці речі забезпечимо», — наголосив голова області.

Павло Жебрівський зазначив, що фінансові виплати потерпілим можливі після експертного вивчення стану пошкодженого майна.

«Споруду ми відновимо. Найстрашніше втрата — це двоє дітей, які загинули», — зауважив очільник області.

Він також відвідав центральну міську лікарню міста Селидове, де зараз перебувають троє потерпілих внаслідок вибуху. 8-річна дівчинка, за словами лікарів, перебуває у задовільному стані, її життю загрози 

немає. Двоє жінок отримали важкі травми й опіки, їх стан стабільно важкий. Необхідними медикаментами для надання допомоги лікарня забезпечена.

Наталя Поколенко для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+