Слухати

Саакашвілі запускає транзитний рейс до Китаю у обхід Росії

15 січня 2016 - 14:03
З порту Іллічівськ відправляється демонстраційний рейс контейнерного потягу за маршрутом Україна - Грузія - Азербайджан - Казахстан - Китай
Саакашвілі запускає транзитний рейс до Китаю у обхід Росії / Новини на Громадському радіо

Розмови про розробку нового напряму «Шовкового шляху» почались рік тому. Як зауважив голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі, ще коли він жив у Грузії, говорив про це з президентом Азербайджану:

«Коли я не був вже президентом у 2014-му році у мене була можливість обговорити це з президентом Азербайджану Алієвим і тоді ми вперше почали говорити:  «Давайте розробимо український маршрут!».

Минулого року, каже Саакашвілі, до України приїздила делегація Азербайджану у складі представників залізниці та президента. У Адміністрації президента України проходили перші обговорення створення нового маршруту.

12 539 905_544 059 882 424 786_11 288 064_n.jpg

 /
Відкриття парому
Громадське радіо

12 576 273_544 059 849 091 456_602 201 687_n.jpg

 /
Схема «Шовкового шляху»
Громадське радіо

 
Опубликовано Mikheil Saakashvili 15 января 2016 г.

 

Новий маршрут дозволить перенаправити вантажопотоки у східному напрямку в обхід території Росії, зазначають у міністерстві інфраструктури України, і включає поромні переправи Чорного та Каспійських морів (Іллічівськ - Батумі і Алят — Актау - Порт).

Орієнтовний склад контейнерного поїзду має становити 20 вагонів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+