Слухати

У Хмельницькому жінкам-переселенкам допоможуть започаткувати бізнес

15 січня 2016 - 15:27
Проект фінансує Канадський фонд місцевих ініціатив CFLI
У Хмельницькому жінкам-переселенкам допоможуть започаткувати бізнес / Новини на Громадському радіо

Мета проекту — підвищення економічної активності жінок-переселенців через надання юридичної та іншої підтримки у започаткуванні власного бізнесу, — пише «Островок».

Для цього у 4 регіонах на базі громадської організацій були створені консультаційні центри, куди можуть звертатись жінки-переселенці за захистом своїх прав.

Зараз проводяться лекції, на яких жінкам викладають основи відкриття та ведення власного бізнесу, розповідають, як перереєструвати бізнес, нагадують про трудові права та роз’яснюють законодавство.

У Хмельницькому вже діє регіональний консультаційний центр та обладнано робоче місце з комп’ютером та доступом до мережі Інтернет, яким можуть скористатися переселенці для пошуку потрібної їм інформації. Для отримання допомоги можна звертатись за адресою: м. Хмельницький пров. Пушкіна, 1 ХОГО «Подільська правова ліга» або за телефоном (0382) 72-01-95

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+