Слухати

У Криму затримали кримськотатарського журналіста Заїра Акадирова

15 січня 2016 - 12:21
Сьогодні у Верховному суді Криму проходить засідання у справі про події 26 лютого 2014 року. Акадиров прийшов на суд, де його і затримали
У Криму затримали кримськотатарського журналіста Заїра Акадирова / Новини на Громадському радіо

Кримськотатарського журналіста Заїра Акадирова затримали в окупованому Криму. Про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Еміль Курбедінов. За його словами, співробітники центру з протидії екстремізму біля будівлі Верховного суду Криму, куди Акадиров прийшов на засідання по так званій «справі 26 лютого», намагалися силою посадити журналіста в автівку.

«Заїр пред’явив документи (було зафіксовано на камеру) проте все одно його намагалися посадити в автомобіль, щоб відвезти в центр з протидії екстремізму, після того, як спроби відвезти Заїру не увінчалися успіхом його перепровадили в адміністративну будівлю поліції, яка знаходиться навпроти Верховного суду Криму», — написав правозахисник.

Заир предъявил документы (было зафиксировано на камеру) однако все равно его пытались усадить в автомобиль, чтоб отвезти…

Опубліковано Emil Kurbedinov 15 січня 2016 р.

«Тільки що надійшла інформація про спробу затримання співробітниками центру з протидії екстремізму біля будівлі Верховного суду Криму відомого кримськотатарського журналіста Заїра Акадирова, який прийшов на процес по Чийгоз А.З. в якості слухача! Зараз мова йде про спробу силою змусити Заїру проїхати зі співробітниками».

Только что поступила информация о попытке задержания сотрудниками центра по противодействию экстремизму возле здания Вер…

Опубліковано Emil Kurbedinov 15 січня 2016 р.

Нагадаємо, 15 січня у Верховному суді Криму проходить засідання у справі про події 26 лютого 2014 року, коли під кримським парламентом зібралися кілька тисяч прихильників кримськотатарського Меджлісу і «Русского единства». Організаторами заходу виступили глава Меджлісу Рефат Чубаров і лідер «Русского единства» Сергій Аксьонов. Тоді в результаті зіткнень двоє людей загинули. Слідчий комітет Росії порушив за даним фактом кримінальну справу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+