Слухати

На Чонгарському контрольному пункті порушено звичний режим в'їзду і виїзду

16 січня 2016 - 12:26
Кримскі ЗМІ пишуть, що Україна в односторонньому порядку перекрила в'їзд до Криму через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Чонгар». Українські прикордонники кажуть, що там «оперативні заходи»
На Чонгарському контрольному пункті порушено звичний режим в’їзду і виїзду  / Новини на Громадському радіо

Про це пише «Кримінформ» з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

«Україна закрила проїзд через «Чонгар» без пояснення причин», — сказав він.

Ситуація з іншими пропускними пунктами також зараз незрозуміла. Співрозмовник видання рекомендував утриматися від поїздок через державний кордон.

В той же час помічник начальника Держприкордонслужби України Олег Слободян стверджує, що контрольний пункт в’їзду-виїзду не закривали:

«У нас проводяться певні оперативні заходи, які — сказати не можу. Коли оперативники закінчать нормальна робота буде відновлена. Думаю, це буде найближчим часом. Дійсно, зараз пропуск проводиться повільніше, ніж зазвичай», — сказав «Громадському радіо» Слободян.

Слід зазначити, що завтра Україна офіційно припиняє товарообіг з окупованим Росією Кримом.

 Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів 1035 від 16 грудня 2015 року.

Відтепер можна перевозити товари, еквівалент яких не перевищує 10 000 гривень, а сумарна вага не більше 50 кг на одну людину.

Але ці обмеження не стосуються гуманітарної допомоги, що надається міжнародними гуманітарними організаціями.

Заборона торгівлі з Кримом не поширюється на електроенергію і на ряд соціально значущих продуктів харчування, зазначається у постанові. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+