Слухати

Невизнана влада Криму хоче відстрочити виплату боргів українським банкам / Новини на Громадському радіо

Невизнана влада Криму хоче відстрочити виплату боргів українським банкам

16 січня 2016 - 15:14
Члени Ради Федерації РФ від окупованого Криму Сергій Цеков і Ольга Ковітіді пропонують Москві відстрочити на три роки виплату кримцям боргів за кредитами, взятими в українських банках

«Цей термін обґрунтовується тим, що кримчани вже майже два роки живуть в умовах водного, економічній, транспортній, продовольчої, а тепер ще й енергетичної блокади. Умови ведення підприємницької діяльності в силу цих обставин вкрай ускладнені. Багато людей залишилися без роботи, з кредитами і закладеним майном», — йдеться у повідомленні «Інтерфакс-Україна».

За словами Сергія Цекова, до жителів Криму не варто висувати будь-яких вимог, поки на півострові не вирішені проблеми інфраструктури, серед яких він відзначив транспортний перехід, енергозабезпечення, водопостачання. Це «не тільки нереально, але й аморально», — зазначив він.

Таку позицію Криму члени Ради Федерації озвучили на нараді робочої групи з обговорення пропозицій про внесення змін у федеральний закон, що встановлює порядок виплати боргів жителів Криму і Севастополя українським кредитним організаціям. Його ухвалили наприкінці грудня 2015 року.

Закон поширюється на заборгованість фізичних осіб і індивідуальних підприємців перед банками, щодо яких Нацбанк України прийняв рішення про припинення їх діяльності на півострові. Платежі здійснюватимуться в російській валюті.

Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов вважає, що закон потребує змін.

Кримський «спікер» Володимир Константинов назвав його несвоєчасним і висловив невдоволення, що документ приймався без узгодження з жителями Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+