Слухати

Розмінування в зоні АТО: найнебезпечніші міни з «сюрпризами»

16 січня 2016 - 10:34
У зоні АТО триває знешкодження вибухонебезпечних предметів. Бойовики все частіше мінують лісосмуги та окраїни населених пунктів
Розмінування в зоні АТО: найнебезпечніші міни з «сюрпризами» / Новини на Громадському радіо

Українські сапери виявили міни в секторі «Маріуполь». Небезпечні знахідки привезли на один з полігонів. Для того, щоб їх знешкодити, заздалегідь підготували рів глибиною в 3 метри.

Поки одні готуються до знищення протитанкових мін, інші — вчаться азам саперної справи.

Міни з «сюрпризами» дуже небезпечні. Тому такі знахідки знищують на місці. Для того, щоб підірвати великокаліберні снаряди, сапери використовують тротилові шашки.

Тільки за останні кілька тижнів сапери сектора «Маріуполь» виявили і знищили близько 30 вибухонебезпечних предметів. Вони були закладені в районі Павлополя, Широкіно і Гнутового.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+