Слухати

«Рубан не уповноважений вести переговори щодо визволення полонених», — СБУ

16 січня 2016 - 17:18
Служба безпеки України заявила, що Володимиру Рубану «не надавалися жодні доручення чи повноваження вести будь-які переговори щодо звільнення громадян України»
«Рубан не уповноважений вести переговори щодо визволення полонених», — СБУ / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Останнім часом такий собі громадянин В. Рубан поширює заяви, що начебто він, як представник СБУ, проводив якісь переговори можливого звільнення громадян України в Мінську та начебто обговорював там вірогідність їхнього обміну на російських військовослужбовців»,— заявили в СБУ.

ruban.jpg

Володимир Рубан / Фейсбук-сторінка Володимира Рубана
Володимир Рубан
Фейсбук-сторінка Володимира Рубана

Також там підкреслили Володимиру Рубану «не надавалися жодні доручення чи повноваження вести будь-які переговори щодо звільнення громадян України» і зазначили, що  він «безпідставно називає себе «генералом» спецслужби», бо «це не відповідає дійсності».

У відомстві припустили, що «пан Рубан міг побувати у Мінську як приватна особа, але  він ніколи не брав участі в офіційних перемовинах чи зустрічах .

Офіційно Службою безпеки створено Об’єднаний центр координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників& та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих в районі проведення антитерористичної операції.

«Лише цей Центр уповноважений Службою безпеки від її імені вести перемовини про звільнення, робити заяви — адже зайве слово, невчасна емоція може вартувати людського життя», — підкреслили у відомстві.

«Питання звільнення українських громадян, які стали політв’язнями в РФ, зокрема, Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка перебуває на особистому контролі Президента, про це йдеться на всіх міжнародних зустрічах», — зазначили у СБУ.

13 січня, адвокат російського спецпризначення Олександра Александрова Юрій Грабовський заявив, що спілкувався з переговорником Володимиром Рубаном про можливий обмін затриманих російських військових на українського режисера Олега Сенцова, активіста Олександра Кольченко або українську льотчицю Надію Савченко, повідомило «Радіо Свобода».

Володимир Рубан на своїй сторінці у Фейсбуці оприлюднив документ на бланку СБУ, у якому зазначається, що він у складі групи буде переміщуватись територією  України з метою виконання заходів щодо супроводження вантажів гуманітарної допомоги, проведення евакуації мирних мешканців, організації процесу переговорів і визволення полонених. Також у документі його називають «генерал-полковником запасу». 

dokument_ruban.jpg

Документ, оприлюднений Володимиром Рубаном / Фейсбук-сторінка Володимира Рубана
Документ, оприлюднений Володимиром Рубаном
Фейсбук-сторінка Володимира Рубана

Разлегендирование от Тандита….СБУ офіційно наголошує, що В. Рубану не надавалися жодні доручення чи повноваження вест…

Опубликовано Володимиром Рубаном 16 января 2016 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+