Слухати

Американський журнал включив український трек до ТОП-20 кращих пісень року

17 січня 2016 - 17:56
Пісня тернопільского гурту Omodada увійшла до 20-тки кращих композицій 2015 року за версією американського журналу Stereo Embers Magazine
Американський журнал включив український трек до ТОП-20 кращих пісень року  / Новини на Громадському радіо

Композиція тернопільського гурту Omodada потрапила до списку найкращих композицій 2015 року, який склав американський онлайн-журнал Stereo Embers Magazine. Пісня увійшла в Топ-20, складений оглядачем  Меттом Слоаном.

У переліку кращих з’явився трек під назвою All My Gods. Ця пісня записана спільно з солісткою ще однієї групи з Тернополя – Tik Tu – Наталією Багрій.

«По-справжньому фантастичний музичний саспенс і ангельський вокал Наталії Багрій. Тепер я буду більш пильно стежити за цим українським виконавцем», – написав у своїй статті, присвяченій Топ-20 пісень року, Метт Слоан.

У 2015 році тернопільський музикант Omodada випустив дебютний міні-альбом «Кімнати», до якого увійшов трек All My Gods. Omodada – проект тернопільського музиканта Лесика Драчука.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+