Слухати

Астронавти NASA виростили в космосі айстри

17 січня 2016 - 13:33
У мережі з’явилося фото перших квіток, вирощених у космосі
Астронавти NASA виростили в космосі айстри / Новини на Громадському радіо

На Міжнародній космічній станції (МКС) розпустилася перша айстра, вирощена в космосі. Астронавт NASA Скот Келлі виклав фото з квіткою у Twitter. За словами Келлі, йому вдалося видалити з квітки цвіль і вирішити проблему підживлення рослини водою в умовах невагомості.

 

Айстри були висаджені торік на МКС в контейнері Veggie астронавтом Челлі Ліндгреном. Незважаючи на всі зусилля, дві квітки не вдалося врятувати, і вони були повернуті для вивчення на Землю. Інші дві продовжували зростати, 12 січня на них з’явилися бутони, один з них розцвів за чотири дні.

iss044e045825a.jpg

Астронавти Челлі Ліндгрен і Скотт Келлі / NASA
Астронавти Челлі Ліндгрен і Скотт Келлі
NASA

iss044e041008a.jpg

Селфі Скота Келлі з рослинами у серпні 2015 року / NASA
Селфі Скота Келлі з рослинами у серпні 2015 року
NASA

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+