Слухати

Чеський кінематографічний союз нагородив Сенцова спеціальною премією журі

17 січня 2016 - 20:55
Члени союзу надіслали Олегу відкритий лист та вкотре нагадали про незаконне утримування Олега в Росії
Чеський кінематографічний союз нагородив Сенцова спеціальною премією журі / Новини на Громадському радіо

Чеський кінематографічний і телевізійний союз FITES нагородив кінорежисера Олега Сенцова спеціальною премією журі під час церемонії вручення премій Trelobit Бероун. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила представниця чеської організації People in Need Олена Іванців.

«Чеський кінематографічний та телевізійний союз FITES сьогодні нагородив Oleg Sentsov спеціальною премією жюрі під час церемонії вручення премій Trelobit Beroun, яка вручається в Чехії з 1966р. Члени союзу надіслали Олегу відкритий лист та вкотре нагадали про незаконне утримування Олега в Росії. Нагороду прийняли Amnesty International в Чехії, які передадуть її родичам Олега», — зазначила вона.

 

Чеський кінематографічний та телевізійний союз FITES сьогодні нагородив Oleg Sentsov спеціальною премією жюрі під час це…

Опубліковано Olena Ivantsiv 16 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+