Слухати

Кримські татари проситимуть, аби світ визнав депортацію 1944 року геноцидом

17 січня 2016 - 19:27
Сьогодні в Генічеську на засіданні Координаційної Ради Всесвітнього конгресу кримських татар були прийняті рішення про напрямок діяльності кримськотатарського народу у найближчий час
Кримські татари проситимуть, аби світ визнав депортацію 1944 року геноцидом / Новини на Громадському радіо

Серед завдань — споруда школи, мечеті і будинків у Херсонській області для тих, кримських татар, які будуть змушені покинути півострів, або захочуть повернутися з депортації.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Меджлісу у соцмережі. Зокрема, серед завдань, поставлених на засіданні Координаційної Ради Конгресу, є написання звернень до парламентарів усього світу про геноцид кримських татар у 1944 році.

«Направити в парламенти всіх країн звернення про визнання депортації з Криму кримських татар у 1944 році геноцидом, написати звернення про Кримськотатарську автономну республіку для органів України, уповноважити главу Конгресу Рефата Чубарова, Головного секретаря Конгресу Намиком Кемаля Баяра і члена Конгресу Абмеджіта Сулейманова підготувати звернення протягом тижня і представити членам Координаційної ради», — зазначається у рішеннях, прийнятих сьогодні, 17 січня в Генічеську.

Для підготовки відповідних концептів і планів вирішено сформувати робочу групу, до складу якої включені заступник Голови Всесвітнього Конгресу кримських татар Мукреміна Шагіна, членів Меджлісу кримськотатарського народу Абмеджіта Сулейманова, Гульнара Бекірова, голову Генічеської регіонального Меджлісу Ленура Люманова та імама Новоолексіївки Усеіна Тохлу для проведення підготовчих і організаційних заходів з цих питань.

Також кримські татари планують звернутися до Меджлісу кримськотатарського народу з приводу створення найближчим часом Муфтіяту на материковій Україні. Діяльність Муфтіяту буде спрямована на об’єднання кримських татар, що проживають у Східній Європі та інших країнах.

 

Решения, принятые на 3-ем заседании Координационного Совета II Всемирного Конгресса крымских татар:1) В вопросах нацио…

Опубліковано Qırımtatar Milliy Meclisi 17 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+