Слухати

З 17 січня Україна обмежує товарообіг з окупованим Кримом / Новини на Громадському радіо

З 17 січня Україна обмежує товарообіг з окупованим Кримом

17 січня 2016 - 10:38
На період тимчасової окупації забороняється постачати товари на півострів та з нього, а також виконувати роботи та надавати послуги на його території

Про це йдеться у постанові Кабміну від 16 грудня 2015 року, що набула чинності у неділю 17 січня.

«Заборонити на період тимчасової окупації поставки товарів (робіт, послуг) під всіма митними режимами з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію», — йдеться у постанові.

Дозволено вивозити лише особисті речі громадян, що визначені частиною першою статті 370 Митного кодексу України, що переміщуються у ручній поклажі та/або супроводжуваному багажі, крім товарів, визначених пунктом 24 частини першої зазначеної статті. 

Вартість значущих продуктів харчування, що перевозиться, не повинна перевищувати 10 тис. грн, а вага — 50 кг.

«Установити, що положення абзацу третього цього пункту застосовується у разі, коли особа, яка ввозить товари на тимчасово окуповану територію України, в’їжджає на зазначену територію не частіше одного разу протягом однієї доби».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+