Слухати

Надія Савченко за 15 хвилин до полону надавала першу допомогу бійцю ЗСУ

18 січня 2016 - 11:16
Сьогодні у Донецький міський суд доставили Надію Савченко, засідання розпочалося з клопотань про виключення доказів від звинувачення
Надія Савченко // «Громадське радіо»

Сьогодні розпочалося засідання суду над Надією Савченко у Донецькому суді. Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Сампан, яка зараз на суді.

За її словами, в день, коли проходять засідання по справі Савченко, усі інші справи зупиняються і чекають своєї черги.

«Донецький міський суд. В понеділок, середу і четвер тут проходять засідання по справі Надії Савченко. Всі інші справи зупиняються і чекають своєї черги. Судять місцевих у вівторок і трішки у п’ятницю. Ви уявляєте, яка черга утворилася за 18 місяців затяжного процесу. Об 11 за мск часом починається процес», — повідомляє журналістка.

Як повідомив один із адвокатів української льотчиці Ілля Новіков у Twitter, сьогодні на суді буде свідчити Іван Руснак, боєць 80АМБ ЗСУ. Надія Савченко надавала йому першу допомогу в лісосмузі, за 15 хвилин до того, як її саму взяли в полон.

12 494 758_1 668 229 020 098 466_6 358 427 136 758 392 052_n.jpg

Надія Савченко / Громадське радіо
Надія Савченко
«Громадське радіо»

Сьогодні рівно місяць, як Савченко голодує, вона втратила 15 кілограмів. Про це повідомляє адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+