Слухати

Надія Савченко за 15 хвилин до полону надавала першу допомогу бійцю ЗСУ

18 січня 2016 - 11:16
Сьогодні у Донецький міський суд доставили Надію Савченко, засідання розпочалося з клопотань про виключення доказів від звинувачення
Надія Савченко за 15 хвилин до полону надавала першу допомогу бійцю ЗСУ / Новини на Громадському радіо

Сьогодні розпочалося засідання суду над Надією Савченко у Донецькому суді. Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Сампан, яка зараз на суді.

За її словами, в день, коли проходять засідання по справі Савченко, усі інші справи зупиняються і чекають своєї черги.

«Донецький міський суд. В понеділок, середу і четвер тут проходять засідання по справі Надії Савченко. Всі інші справи зупиняються і чекають своєї черги. Судять місцевих у вівторок і трішки у п’ятницю. Ви уявляєте, яка черга утворилася за 18 місяців затяжного процесу. Об 11 за мск часом починається процес», — повідомляє журналістка.

Як повідомив один із адвокатів української льотчиці Ілля Новіков у Twitter, сьогодні на суді буде свідчити Іван Руснак, боєць 80АМБ ЗСУ. Надія Савченко надавала йому першу допомогу в лісосмузі, за 15 хвилин до того, як її саму взяли в полон.

Сьогодні рівно місяць, як Савченко голодує, вона втратила 15 кілограмів. Про це повідомляє адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+