Слухати

Переселенці підписують петицію про пільгове кредитування для ВПО Донбасу

18 січня 2016 - 10:10
Переселенці пропонують розглянути мінімальні річні ставки та лояльні умови для видачі кредиту для вимушено переміщених осіб
Переселенці підписують петицію про пільгове кредитування для ВПО Донбасу / Новини на Громадському радіо

На сайті петицій до Президента з’явилося звернення від вимушених переселенців з проханням про пільгове кредитування вимушених переміщених осіб.

«У зв’язку зі сформованою ситуацією на сході України, звертаюся до Вас як до гаранта конституційних прав і свобод людини, від імені українських громадян із зони АТО, винести на розгляд закон про державну програму пільгового/іпотечного кредитування для вимушених переселенців Донецької та Луганської областей. Також розглянути лояльні умови для видачі кредиту, а саме мінімальна річна ставка 2-3%, скорочення початкового внеску до 10%, збільшення терміну кредитування до 30 років. Наведені цифри умовні, тому будь-який більш гнучкий, доступно- фінансовий підхід до вирішення цього питання, буде в пріоритеті», — зазначається у зверненні. 

1234_0_0.png

Петиція /
Петиція

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+