Слухати

Ситуація на дорогах України: перекриті траси чотирьох областей

18 січня 2016 - 14:26
За даними Укравтодору, стан проїзду на дорогах державного значення забезпечено, окрім Миколаївської, Кіровоградської, Одеської та Дніпропетровської областей
Ситуація на дорогах України: перекриті траси чотирьох областей / Новини на Громадському радіо

Протягом доби у 6 областях продовжуються опади у вигляді снігу та  сильного снігу, а саме: — Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській та Харківській. Температура повітря у цих областях від 3 до 12 градусів морозу. Висота снігового покриву у Миколаївській та Одеській областях близько 30 см, в інших регіонах до 15 см. Опади у вигляді дощу зафіксовано у Херсонській області. Температура повітря 1 градус морозу, повідомляють рятувальники.

За даними Укравтодору, стан проїзду на дорогах державного значення забезпечено, окрім Миколаївської, Кіровоградської, Одеської та Дніпропетровської областей, де внаслідок погіршення погодних умов (інтенсивні опади у вигляді снігу) введено попереджувальні заходи, щодо недопущення аварійних ситуацій та виникнення заторів у вигляді обмеження та заборони руху автотранспортних засобів у період складних погодних умов, а саме:

Миколаївська область – заборона руху автомобільного транспорту на дорогах загального користування області.

Одеська область – обмеження та заборона руху транспортних засобів на дорогах загального користування області.

Кіровоградська область – заборона руху вантажних автомобілів та пасажирського транспорту на автодорогах області.

Дніпропетровська область – заборона руху всіх видів транспорту на автодорогах державного значення.

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський розмістив відео дороги між Одесою та Миколаєвом. Він також порадив утримуватись від поїздок у найближчі дні.

 

Дорога між Одесою та Миколаєвом. Другий запис

Опубліковано Андрієм Пивоварським — Andrii Pyvovarskyi 18 січня 2016 р.

0456.jpg

Дороги / ДСНС України
Дороги
ДСНС України

Близько 500 автомобілів Скополія 18 січня на трасі Одеса-Київ біля Любашівки. У їх числі десять міжміських автобусів. Трасу Одеса-Київ на ділянці Червонознам’янка-Любашівка чистять більше 10 одиниць дорожньої техніки облавтодору та підприємства «Дорлідер». Фермери, у яких є трактори, оснащені лопатами з відвалом, теж вийшли на розчищення доріг. Пункти обігріву облаштовані в 4 придорожніх кафе, де водіїв і пасажирів безкоштовно поять чаєм. Також організована польова кухня для забезпечення всіх застряглих гарячими обідами, повідомляє видання ТрасаЕ-95.

Відновлення роботи одеського аеропорту до вечора під великим питанням, повідомляє Думская.нет. Міжнародний аеропорт Одеса відучора не приймає повітряні судна. Метеослужба дає невтішний прогноз і на наступні кілька годин: зливової сніг, хуртовина, вертикальна видимість до 60 метрів, вітер 10-15 м / с з поривами до 25 м / с. У таких умовах ні про які посадки на злітно-посадкову смугу не може бути й мови, навіть якщо вона знаходиться в ідеальному стані.

Стан смуги характеризується коефіцієнтом зчеплення, і для впевненої посадки цивільних повітряних суден він повинен бути не менше 0,30. За відомостями «Думській», в даний момент, незважаючи на всі зусилля аварійних служб аеропорту з розчищення смуги, цей коефіцієнт знаходиться в межах 0,15 — 0,20, що значно нижче встановленого мінімуму. Справедливості заради варто помітити, що винні в цьому аж ніяк не працівники служб аеропорту, а виключно стихія. Містити всі 2800 метрів ЗПС в належних умовах при такій погоді було б неможливо навіть за наявності значно більшої кількості техніки. Виходячи з вищесказаного, деклароване відновлення роботи аеропорту до 18-00 викликає великі сумніви.

picturepicture_54 943 397 139 197_30 416.jpg

Траса Одеса-Київ / http://dumskaya.net/
Траса Одеса-Київ
http://dumskaya.net/

Підрозділами ДСНС організовано чергування техніки підвищеної прохідності на основних автошляхах держави.

Протягом доби надано допомогу у вивільненні 313 автотранспортних засобів та надано допомогу 434 особам: Одеська обл. – 181 од. (230 осіб), Миколаївська обл. – 63 од. (89 осіб), Кіровоградська обл. – 33 од. (71 особа), Харківська обл. – 27 од. (30 осіб), Полтавська обл. – 9 од. (14 осіб).

Силами ДСНС у Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях вивільнені з снігових заметів автотранспортні засоби доправлялись до стаціонарних пунктів обігріву (автозаправочні комплекси, магазини, тощо) для відстою та обігріву людей.

На автодорогах Миколаївської та Одеської областей функціонує 10 пересувних мобільних пунктів обігріву ДСНС України, які надають допомогу водіям та пасажирам в районах зосередження вивільнених транспортних засобів та місцях відстою великовантажної техніки

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+