Слухати

У Костянтинівці на ремонт Центру творчості японці виділили 1 млн гривень / Новини на Громадському радіо

У Костянтинівці на ремонт Центру творчості японці виділили 1 млн гривень

18 січня 2016 - 12:53
Ремонту у хореографічній залі не було років двадцять. Гроші на ремонтні роботи, а саме 45 тисяч доларів (приблизно 1 млн грн), виділила Міжнародна організація з міграції і уряд Японії

Дошка під ногами геть зносилася від постійних занять танцями, — розповідає директор місцевого Центру дитячої та юнацької творчості Марія Байрачна.

«Тут була дошка. Тут танцюють народні танці, а це постійне гупання і дуже потужне, тож міняти тільки на дошку. Воно все прогнило і дітям незручно було вже танцювати», — говорить Байрачна.

Таких залів по 100 м2 у Центрі творчості два. Крім заміни підлоги тут відремонтують стіни, зроблять підвісну стелю і туалетні кімнати. Заклад ще торік взяв участь у конкурсі проектів, що проводила Міжнародна організація з міграції і уряд Японії, і виграв 45 тисяч доларів на ці проведення цих робіт, — радіє Марія Байрачна:

«45 тисяч доларів. На що це вистачить? Це вистачить на два зали, де міняється дошка, на два зали, де буде мінятися ламінат і стеля, також на наші туалети, це був біль наш, велика проблема. Міняються туалети і трохи тече стеля».

povna_zamina_pidlogy.jpg

Повна заміна підлоги / «Громадське радіо»
Повна заміна підлоги
«Громадське радіо»

Наразі у дитячому закладі порожньо через карантин, тож бригада підрядників активно працює: вже почали стіни штукатурити, поклали плитку і готують дошку для танцювальних залів. Орієнтовно за місяць обіцяють завершити усі роботи. Покращення умов для дітей було вкрай необхідним, адже сьогодні Центр творчості відвідують 1200 дітлахів — як місцевих, так і переселенців.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+