Слухати

Активісти закликали не користуватися заправками від російської мережі

19 січня 2016 - 16:12
Про це на своїй сторінці написала народна депутатка Тетяна Чорновол. 
Активісти закликали не користуватися заправками від російської мережі / Новини на Громадському радіо

Активісти сьогодні інформували населення, що заправляючись на АЗС «ТНК», «Золотий гепард», «Формула», «Смайл» (мережа заправок ВАТ «НК «Роснефть») — ми фінансуємо російську агресію.  Про це на своїй сторінці написала народна депутатка Тетяна Чорновол. 

«Нагадаю, що ВАТ «НК «Роснефть» — компанія з державною участю Росії у розмірі 70%. ЄС, США, Канада вже давно ввели санкції проти «Роснефть». Лише Україна забезпечує безперешкодну роботу бізнесу агресора на своїй території. Зараз по країні працює багато заправок мережі «Роснефть», гроші від роботи яких йдуть у тому числі і на фінансування війни на Донбасі», — написала вона. 

Депутатка додала, що разом з колегами, 18 січня 2016 року, вона зареєструвала проект Постанови Верховної Ради, щодо впровадження санкцій проти «Роснафти».

«Я буду добиватися, щоб ця Постанова була підтримана Парламентом та Україна більше не фінансувала країну агресора», — пише депутатка.

12 509 481_792 095 774 253 081_6 230 408 822 493 922 380_n.jpg

Написи при дорозі / Тетяна Чорновол
Написи при дорозі
Тетяна Чорновол

Активісти сьогодні інформували населення, що заправляючись на АЗС «ТНК», «Золотий гепард», «Формула», «Смайл» (мережа з…

Опубліковано Тетяною Чорновол 19 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+