Слухати

Бойовик пише, що кілька цивільних і військових «ДНР» вже померли від грипу

19 січня 2016 - 14:50 226
Хвороба ускладнюється атиповою пневмонією, температура тіла піднімається вище 39 градусів і в середньому за три дні настає летальний результат, зазначає бойовик

З початку нового року на Донбасі почалася епідемія грипу, про це пише бойовик Олександр Жучковський, житель Санкт-Петербургу, який зараз воює на Донбасі на стороні бойовиків.

«Хвороба ускладнюється атиповою пневмонією, температура тіла піднімається вище 39 градусів і в середньому за три дні настає летальний результат. На грип хворіють вже десятки знайомих мені бійців в ДНР, їх стан погіршується, кожен день захворюють інші люди. Кілька цивільних і військових вже померло», — пише бойовик. 

За його словами, головна причина загострення захворювання у бойовиків — слабкий імунітет і відсутність необхідних медикаментів.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що у період з 27 грудня по 8 січня в Краматорську від вірусно-бактеріальної пневмонії, яка є ускладненням після грипу, померло 14 осіб. Заступник міністра охорони здоров’я Віктор  Шафранський заявив у ефірі «Громадське радіо», що потреби в оголошенні епідемії грипу зараз немає.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+