Слухати

Медсестра «Лютик» відмовилась від грошової допомоги на користь воїнів АТО

19 січня 2016 - 17:28
Медсестра Ірина Іванюш з позивним «Лютик» відмовилася від фінансової допомоги, яку зібрали для неї дрогобиччани, та висловила бажання, щоб ці кошти переказали воїнам АТО
Медсестра «Лютик» відмовилась від грошової допомоги на користь воїнів АТО / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться на сайті штабу Дмитра Яроша.

28 травня минулого року, неподалік Авдіївки, що на Донеччині, 25-річна медсестра добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» підірвалася на розтяжці.

Дівчина втратила обидві ноги і праве око. Після лікування в госпіталях у Дніпропетровську та Києві вона проходила реабілітацію в Автстрії і тепер повернулася до України.

Як розповів координатор Національного Руху Дмитра Яроша у Дрогобичі Ігор Струналь, дрогобиччани зібрали для своєї землячки 5200 гривень допомоги. Однак дівчина відмовилася від цих грошей.

«Ірина, через свою подругу, з якою я контактував, передала, що не потребує цих коштів і веліла, аби я їх передав воїнам-добровольцям, що воюють у зоні АТО. Її прохання я виконав і переказав ці гроші розвідгрупі «Саламандра», що воює при 5-му ОБаті Української Добровольчої Армії», — розповів Ігор Струналь.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+