Слухати

Медсестра «Лютик» відмовилась від грошової допомоги на користь воїнів АТО

19 січня 2016 - 17:28 657
Медсестра Ірина Іванюш з позивним «Лютик» відмовилася від фінансової допомоги, яку зібрали для неї дрогобиччани, та висловила бажання, щоб ці кошти переказали воїнам АТО

Про це йдеться на сайті штабу Дмитра Яроша.

28 травня минулого року, неподалік Авдіївки, що на Донеччині, 25-річна медсестра добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» підірвалася на розтяжці.

Дівчина втратила обидві ноги і праве око. Після лікування в госпіталях у Дніпропетровську та Києві вона проходила реабілітацію в Автстрії і тепер повернулася до України.

Як розповів координатор Національного Руху Дмитра Яроша у Дрогобичі Ігор Струналь, дрогобиччани зібрали для своєї землячки 5200 гривень допомоги. Однак дівчина відмовилася від цих грошей.

«Ірина, через свою подругу, з якою я контактував, передала, що не потребує цих коштів і веліла, аби я їх передав воїнам-добровольцям, що воюють у зоні АТО. Її прохання я виконав і переказав ці гроші розвідгрупі «Саламандра», що воює при 5-му ОБаті Української Добровольчої Армії», — розповів Ігор Струналь.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+