Слухати

На Луганщині нові паспорти видаватимуть у п'ятьох містах

19 січня 2016 - 16:58
Обладнання для оформлення документа у вигляді пластикової картки в Луганській області встановлено в 5 містах
На Луганщині нові паспорти видаватимуть у п’ятьох містах / Новини на Громадському радіо

Про це пише ostrovok.lg.ua з посиланням на прес-службу Державної міграційної служби України.

«Обладнання для оформлення документа у вигляді пластикової картки в Луганській області встановлено в 5 територіальних підрозділах, а саме в Лисичанському міському відділі, Рубіжанському міському відділі, Сватівському районному відділі, Сєвєродонецькому міському відділі і Старобільському районному відділі. У підрозділах, де такого обладнання немає, громадянам тимчасово будуть видаватися паспорти старого зразку. Надалі, для зручності громадян, планується установка обладнання в інших територіальних підрозділах Управління ДМС України в Луганській області», — йдеться в повідомленні.

Новий документ видаватимуть громадянам, що досягли 16-річного віку й оформляють його вперше. Для цієї категорії оформлення документа безкоштовне.

Для оформлення паспорта громадянина України у формі картки особі, яка досягла 16 років і оформляє паспорт вперше, необхідно звернутися до підрозділу Державної міграційної служби за місцем проживання, подати тільки свідоцтво про народження. Ксерокопії паспортів батьків надати бажано, але не обов’язково. Також не потрібно надавати фотографії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+