Слухати

На Луганщині витратять 5 мільярдів гривень на адаптацію переселенців  / Новини на Громадському радіо

На Луганщині витратять 5 мільярдів гривень на адаптацію переселенців

19 січня 2016 - 16:28
Про це йшлося на робочій нараді з питань використання цільових програм на Луганщині, «Адаптація переселенців на 2016 рік»

Нарада проходила в Мінсоцполітики України, пише міський сайт Сєвєродонецька.

На зустрічі були представлені проекти для внутрішньо переміщених осіб. Вони були спільно складені співробітниками Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, керівництвом районів, міськими головами і пройшли обговорення з представниками благодійних організацій з системи ЄС і ООН.

Сума підготовлених напрацювань — 5 мільярдів гривень. Ці гроші закладені в міські та районні програми для більш зручної адаптації переселенців в Луганському регіоні. Загалом підготовлено більше 300-х проектів. Також був детально опрацьований механізм спільних дій для оперативного вирішення нагальних проблем переселенців. Підписано Меморандум тісної співпраці між владою та громадянським суспільством.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+