Слухати

Над Антрацитом помітили вертоліт. Припускають, що прилетів Сурков

20 січня 2016 - 11:13
Місцеві жителі роблять припущення, що він належить російській армії
Над Антрацитом помітили вертоліт. Припускають, що прилетів Сурков / Новини на Громадському радіо

«Вчора чітко бачили вертоліт. Летів досить низько. Чий він? По всій видимості російський. Ну а чий ще він може бути? Український? Ну тільки якщо українська армія — самогубці, то тоді можна і таке припустити» — розповів житель, який не побажав розкрити своє ім’я, пише міський сайт Сєвєродонецька.

Антрацит на даний момент контрольються бойовиками «ЛНР». Місцеві жителі припускають, що таким чином до Луганська прибув хтось з російської «верхівки», причетний до Донбасу.

Журналіст з Луганська, Андрій Діхтяренко на своїй Фейсбук-сторінці повідомив, що у «ЛНР» чекали на Владислава Суркова.

 

Говорят, сегодня в Луганске Сурков верхушку «ЛНР» инструктировал, как правильно в Украину интегрироваться. Чувствую, следующая неделя будет жаркой.

Опубликовано Андреем Дихтяренко 19 января 2016 г.

Офіційного підтвердження цьому візити немає на сайтах підконтрольних Луганську. Втім, уповноважений предстваник «ЛНР» на переговорах у Мінську Владислав Дейнего заявив, що запланована на 20 січня зустріч у Мінську «буде носити ключовий характер».

На сайті ж Державної авіаційної служби України зазначається, що повітряний простір на зоною АТО повністю закритий з 17 липня 2014 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+