Слухати

Наркотики з Афганістану до Європи перевозять через Ростов та Щастя, — Тимчук

20 січня 2016 - 15:20
Дмитро Тимчук додав деталей до історії з розстрілом мобільної групи біля н. п. Щастя, де загинуло дві людини, зокрема, волонтер Андрій Галущенко (Ендрю)
Наркотики з Афганістану до Європи перевозять через Ростов та Щастя, — Тимчук / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє на своїй сторінці у соцмережі військовий експерт Дмитро Тимчук. 

«Мережа групи ІС, працюючи в окупованих районах Донбасу, досить давно отримує інформацію про функціонування наркотрафіку з Афганістану через Росію і Україну до Європи. Один з трьох шляхів переправлення наркотиків (можливо, їх більше — ми оперуємо тією інформацією, якою володіємо) лежить через Ростов-на-Дону (РФ) і територію, контрольовану «ЛНР», на територію, контрольовану Україною (через н. п. Счастье).
Зрозуміло, що останній маршрут не може функціонувати без участі деяких представників українських силовиків, включаючи високих чиновників, що мають відношення до АТО. Розстріл зведеної мобільної групи українських силовиків 2 вересня 2015 р. якраз і був організований цими людьми», — впевнений Тимчук.

За оперативними даними групи ІС, нинішня інформаційна спецоперація проти представників українських військової прокуратури, які у своєму розслідуванні впритул підійшли до організаторів цього розстрілу (а значить, і до організаторів наркотрафіку з української сторони), координується спецгрупою «по інформаційно-психологічним операціям» «МГБ ЛНР», яка була створена за участі та під керівництвом російських фахівців ще наприкінці 2014 року.

«Масштаб цієї операції на території, контрольованій Україною, свідчить про серйозні можливості спецслужб РФ на території нашої країни. Звичайно ж, виключно «завдяки» наявності агентів впливу, корумпованості деяких українських чиновників, і їх участі у спільному«бізнесі», — додає він.

Относительно истории с расстрелом мобильной группы под Счастьем Сеть группы ИС, работая в оккупированных районах Донб…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 20 січня 2016 р.

Вчора «Громадське радіо» передавало повідомлення Георгія Туки про те, що слідство по розстрілу мобільної групи волонтера Ендрю вийшло на організацію наркотрафіку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+