Слухати

Совсун: шахрай по телефону вимагає від директорів шкіл гроші для Міносвіти / Новини на Громадському радіо

Совсун: шахрай по телефону вимагає від директорів шкіл гроші для Міносвіти

20 січня 2016 - 13:20

З’явилась інформація, що до директорів шкіл і садочків телефонує якийсь чоловік, представляється помічником заступниці міністра освіти Інни Совсун, кричить і вимагає, щоб негайно переказали гроші на його картку. Про це написала Інна Совсун на своїй сторінці у соцмережі.

«Прошу директорів не лякатись і спокійно класти трубку. Ні я, ні міністерство не має стосунку до цього. Приємно, що інформацію повідомила одна директорка школи, яка сказала, що не повірила, що я могла таке робити, тому подзвонила в приймальню, щоб повідомити про це», — пише вона.

З“явилась інформація, що до директорів шкіл і садочків телефонує якийсь чоловік, представляється моїм помічником, кричит…

Опубліковано Inna Sovsun 20 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+