Слухати

Суд відмовив у 11 клопотаннях захисту Савченко про незаконні докази / Новини на Громадському радіо

Суд відмовив у 11 клопотаннях захисту Савченко про незаконні докази

20 січня 2016 - 10:35
Суд не взяв до уваги, що докази були вилучені не процесуальним шляхом

У Донецькому міському суді в Росії розпочалося засідання суду над українською льотчицею Надією Савченко, яка вже більше року утримується в РФ за гратами. Суд відмовив у 11 клопотаннях адвокатів про визнання доказів, зібраними оператором Хроленко, незаконними. Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Сампан, яка зараз на суді. 

Сторона звинувачення знаходить клопотання сторони захисту не обгрунтованими. Тому що на той момент речі не були доказами, а Хроленко не був свідком.

«А те, що вони були вилучені не процесуальним шляхом, то нічого не означає?», — коментує адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.

Свідок Почечуєв не є Почечуєвим, стверджує адвокат Фейгін і просить подивитися флеш-накопичувач з документами з його допитом.

«Я підтримую клопотання. Щоб суд нарешті розібрався з липовим свідком. Дивимося флешку, щоб вам потім було легше розібратися», — говорить Савченко.

Офіцер ФСБ Олексій Почечуев, згідно з версією звинувачення, перший зупинив автомобіль, на якому Савченко, перейшовши російський кордон, намагалася дістатися до найближчої залізничної станції, а другий доставив її в управління Слідчого комітету у Воронежі.

Прокурори не бачать необхідності в тому, аби передивлятися флешку. Суд відхиляє клопотання, оскільки документи на флеш-накопичувачі і в роздрукованому вигляді одні й ті ж.

«Прокурори посміхаються», — передає журналістка.

Коментар іншого захисника Надії Миколи Полозова:

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+