Слухати

Суд відмовив у допиті священика, який звинуватив Савченко в катуваннях полонених

20 січня 2016 - 15:45
Суд над Савченко відмовив у допиті священика, який у сюжетах російських телеканалів звинувачував її у жорстоких катуваннях полонених
Суд відмовив у допиті священика, який звинуватив Савченко в катуваннях полонених / Новини на Громадському радіо

Суд у справі української льотчиці Надії Савченко відмовив у допиті священика, який звинувачував Савченко у катуваннях. Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Сампан, яка зараз на суді. 

Раніше на російських телеканалах було інформаційне повідомлення настоятеля православного храму Володимира Марецького, про те, що його катував батальйон «Айдар», зокрема Надія Савченко.

«Розстрілювали, били прикладами, била нас різними предметами. Її голос я запам’ятаю на все життя », — говорив Марецький в сюжеті. За його словами, його затримали 25 травня 2014 в Новоайдарі Луганської області.

Та той час в Україні проходили президентські вибори. Роздруківка телефонних дзвінків Надії вказує, що вона перебувала саме у Києві:

«Те, що на суд «за хобот» наводять лжесвідків, характеризує слідство. А Марецкий — це явний лжесвідок. Тому прошу суддів задовольнити клопотання, щоб допитати Марецького», — заявив Фейгін.

«24-25 травня я була в Києві, потім у Львові. Марецький — це черговий клоун», — прокоментувала Надія Савченко.

У документах, які вислав Український адвокат Плахотнюк, Савченко голосувала виборах Президента України в Києві по вулиці Драйзера 6а, кв. 97. Вона не могла знаходиться в частині при затриманні Марецького.

«І його свідчення є наклепом», — заявив адвокат Новіков.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+