Слухати

В.о. міністра розповів про зміни в «УЗ», де облігації найдохідніші у світі  / Новини на Громадському радіо

В.о. міністра розповів про зміни в «УЗ», де облігації найдохідніші у світі

20 січня 2016 - 12:34
За його словами, зараз повністю змінена юридична формула управління "Укрзалізницею", запущений процес корпоратизації та виставлені високі вимоги до якості управління

За останній рік в «Укрзалізниці» були проведені глобальні реформи. Про це в ефірі «Громадського радіо» у програмі «Київ-Донбас» розповів виконуючий обов’язки міністра інфраструктури Володимир Омелян. Так в.о. міністра прокоментував новину про те, що «Блумберг» оголосив облігації «Української залізниці» номером  1 у світі по прибутковості за 2015 рік.

«У 2014 році «Укрзалізниця» залишалася єдиним господарством, не реформованим взагалі. Ми запустили процес корпоратизації, який успішно завершили в грудні 2015 року. Повністю змінена юридична формула управління залізницею. Створено публічне акціонерне товариство (ПАТ). Високі вимоги до якості управління. Ми сподіваємося створити конкурентний ринок заробітних плат і повністю перейти на західний стиль управління, що, по-перше, заощадить державі гроші, по-друге, створить нові місця у великому секторі економіки, який закуповуватиме або надавати послуги покупцям УЗ, і це значно посприяє прозорості самої компанії», — повідомив він.

«Це сенсація, з одного боку, проста, тому що вони дуже сильно просили облігації в 2014 році, було дуже велике падіння, але з іншого боку дуже велике зростання, це показує, що ми рухаємося в правильному напрямку і «Укрзалізницю» дуже добре оцінюють», — додав Володимир Омелян.

Раніше повідомлялося, що облігації ПАТ «Українська залізниця» в 2015 році були найбільш дохідними інвестиціями в світі за версією агентства Bloomberg.

-1x-1.png

Дані Bloomberg /
Дані Bloomberg

 

Повне інтерв’ю з Володимиром Омеляном доступне за посиланням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+