Слухати

10 людей на Донеччині загинуло від переохолодження — Донецька ВЦА

21 січня 2016 - 11:12
Станом на 21.01.2016 в області зареєстровано 167 випадків переохолодження громадян, з них 120 осіб було госпіталізовано
10 людей на Донеччині загинуло від переохолодження — Донецька ВЦА / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє управління інформаційної політики з питань преси Донецької ВЦА.

Станом на 21.01.2016 в області зареєстровано 167 випадків переохолодження громадян, з них 120 осіб було госпіталізовано, 37 — відмовилися  від госпіталізації, 10 людей загинуло.

За даними лікувально-профілактичних установ Донецької області, за минулу добу, 20 січня, в зоні проведення Антитерористичної операції не постраждала жодна цивільна особа.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що у Краматорську кількість померлих від ускладнень грипу зросла до 14 людей. Також бойовик з «ДНР» писав, що кілька цивільних і військових «ДНР» вже померли від грипу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+