Слухати

Експерт поставив під сумнів усю лінію звинувачення Савченко / Новини на Громадському радіо

Експерт поставив під сумнів усю лінію звинувачення Савченко

21 січня 2016 - 12:38
Андрій Іванов, який запускав роботу станцій оператора МТС у Луганській області, розповів, що додзвонитися в районі Стукалової Балки на той час, про який йдеться в обвинуваченні, було неможливо

Сьогодні суду над Надією Савченко представили експерта мобільної мережі МТС, який розповів про те, що 17 червня 2014 року в північній околиці Луганська з ладу вийшли станції мобільного зв’язку.

Андрій Іванов, який власноруч запускав роботу станцій оператора МТС у Луганській області, розповів, що додзвонитися на той час було неможливо через пошкодження станції в районі Стукалової балки.

«Непосредственно 17 июня я получил звонок от сотрудника — не помню уже, кого — с вопросом о том, что вышли из строя несколько станций, и с чем это может быть связано, то есть по какой причине, и может ли быть по одной причине, — вспоминает Иванов. — Мне перечислили несколько имен станций. После того, как я услышал названия станций, зная, как расположены взаимосвязи между ними в этом районе, я ответил утвердительно», — сказав пан Іванов.

Іванов розповів адвокату Іллі Новікову про станцію, яка знаходиться на вулиці Карла Маркса в Луганську, яка частково прийняла на себе навантаження. У запиті адвоката є питання про дзвінок, який проводився в 10:44 через цю станцію: захисника цікавить, чи міг цей дзвінок бути з району Стукалової Балки. Експерт ствердив, що «вірогідність нульова, тому що ця станція там працювати не може».

«Вышка в Луганске на Карла Маркса не обслуживает абонентов в Стукаловой Балке, сигнал не распространяется. И это не влияет на то, находился ли абонент на высоте 40 метров или нет», — стверджує експерт.

Сторона захисту подала клопотання про долучення до справи експертного твердження. Суд розгляне їх після обідньої перерви.

Нагадаємо, Надію Савченко звинувачують у корегуванні артилерійського вогню української армії, який вона нібито здійснювала здійснювала в районі н.п Металіст з 40-метрової башти, і в причетності до загибелі російських журналістів

 

Этот драгоценный момент горящей на воре шапки. Чтобы понять нужно знать, что УПК ЗАПРЕЩАЕТ отказывать в допросе фактичес…

Опубліковано Ильєю Новиковим 21 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+