Слухати

Прикордонників серед полонених немає, 6 залишаються зниклими безвісти

21 січня 2016 - 12:56
Про це під час брифінгу повідомив помічник начальника Держприкордонслужби Олег Слободян
Прикордонників серед полонених  немає, 6 залишаються зниклими безвісти / Новини на Громадському радіо

«На даний момент жоден із прикордонників не перебуває у полоні. У нас є шестеро осіб, які вважаються пропавшими безвісти і місцезнаходження яких ми встановлюємо», — відповів він на питання щодо можливого обміну полоненими.

На питання про відновлення кордону на тимчасово непідконтрольній території Олег Слободян зазначив, що це питання — політичне. 

«В свою чергу Державна прикордонна служба відпрацьовує можливі механізми виконання цього завдання, але однозначно можна сказати, що питання відновлення контролю за тією ділянкою  кордону, яка зараз є неконтрольованою, а це 4,3 км — це питання не тільки Держприкордонслужби, це питання державної ваги», — зазначив помічник начальника Держприкордонслужби.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+