Слухати

«Шкодуємо, що кримінальна справа політизована» — РФ про вбивство Литвиненка

21 січня 2016 - 13:14
В Росії озвучили офіційний коментар стосовно звинувачень щодо участі Путіна в доповіді британських слідчих про вбивство Литвиненка
«Шкодуємо, що кримінальна справа політизована» — РФ про вбивство Литвиненка / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться на сайті Міністерства іноземних справ РФ

«Дійсно, звернули увагу на те, що буквально тільки що у Великобританії було оприлюднено доповідь голови т.зв. «Публічного розслідування» по «справі О.Литвиненка». Безумовно, нам потрібен час, щоб детально вивчити зміст даного документа, після чого дамо розгорнуту оцінку. При цьому, однак, хотіли б зауважити, що російська позиція з даного питання залишається без змін і добре відома. Шкодуємо, що чисто кримінальна справа була політизована й затьмарила загальну атмосферу двосторонніх відносин», — зазначили у відомстві.

«Очевидно, що рішення про призупинення коронерського розслідування і початок «публічних слухань» мало яскраво виражену політичну підоснову. Причина зрозуміла — процес, всупереч своїй назві, не був прозорим ні для російської сторони, ні для громадськості, враховуючи специфіку закритого розгляду матеріалів під приводом «таємності». З урахуванням цього не було підстав очікувати, що підсумкову доповідь політично заангажованого і вкрай непрозорого процесу, який підводили під заздалегідь визначений, «потрібний» результат, раптом виявиться об’єктивним і неупередженим», — додають в МІД.

Сьогодні у ЗМІ була оприлюднена інформація, що Президент Росії Володимир Путін пов’язаний з вбивством Олександра Литвиненка, про це йдеться у висновках британського розслідування. Ступінь ймовірної причетності Путіна до одного з найбільш спірних і дипломатично руйнівних вбивств у Великобританії залишається неясною, але одне згадування його імені буде піднімати напругу між Москвою і Лондоном. Доповідь буде оголошено сьогодні пізніше, пише Медіа зона, видання, яке переклало ексклюзивний матеріал Люка Хардінга про Олександра Литвиненка.

bez_imeni_3.png

Доповідь / @OliverBullough
Доповідь
@OliverBullough

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+