Слухати

У Краматорську міграційна служба вимагала хабарі за відновлення паспорту / Новини на Громадському радіо

У Краматорську міграційна служба вимагала хабарі за відновлення паспорту

21 січня 2016 - 17:51
Співробітники краматорського підрозділу Державної міграційної служби отримували гроші за прискорення процедури відновлення втраченого паспорта громадянина України

Затримали хабарників «на гарячому», зазначають у прес-центрі Державної прикордонної служби. 

Затримані через посередників отримували від місцевих мешканців від однієї до двох з половиною тисяч гривень за прискорення процесу відновлення втраченого паспорта.

При обшуках у робочих кабінетах та помешканнях підозрюваних правоохоронці вилучили 60 тисяч гривен, 2660 доларів США, 530 євро та банківські картки, на рахунках яких знаходилося приблизно 40 тисяч гривень та 2,5 тисячі доларів США.

Також установлені посередники цього процесу. 

koshty.jpg

Частина вилучених коштів / sbu.gov.ua
Частина вилучених коштів
sbu.gov.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+