Слухати

Бойовики заборонили жителям Горлівки проносити більше 50 кг продуктів

22 січня 2016 - 17:59 175
Про це вони розповіли спостерігачам місії ОБСЄ, коли ті відвідували контрольно-пропускний пункт на тимчасово непідконтрольній територій Донбасу

Про це йдеться у звіті місії, опублікованому сьогодні, 22 січня, пише «112-Україна».

Зокрема представник бойовиків розповів членам СММ, що цей «КПП» було створено 19 січня і на ньому несуть службу «прикордонники» «ДНР».

«За його словами, вони записують паспортні дані людей, які перетинають лінію розмежування між контрольованими «ДНР» та урядом районами, і стягують мито на транспортовані товари. Хоча члени СММ не планували проходити через контрольно-пропускний пункт, він сказав спостерігачам, що вони повинні були б надати дані закордонних паспортів, якби мали намір це зробити», — йдеться в тексті звіту.

Також мирні жителі, які очікували в черзі на прохід через «КПП» поскаржилися спостерігачам на повільний процес перевірки, який займає близько 25 хвилин.

«За їхніми словами, представники «ДНР» сказали їм, що вони не можуть пронести понад 50 кг продуктів до підконтрольних «ДНР» районів. Вони скаржилися на те, що перевірка товарів є випадковою і що її проводять люди, які не використовують жодного обладнання для перевірки», — сказано в звіті СММ.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+