Слухати

Діти з Лисичанська створили «живий» прапор України / Новини на Громадському радіо

Діти з Лисичанська створили «живий» прапор України

22 січня 2016 - 19:04
Учні Лисичанська встановили рекорд України. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради

«22 січня 2016 року учні загальноосвітніх шкіл № 12, 13, 27, 30 з нагоди Дня Соборності України зібралися разом, символізуючи єдність і соборність нашої країни, сходу і заходу. Всі учасники флешмоб-акції вишикувалися у формі прапора, створивши його «живий» образ, коли підняли над головою жовті та блакитні аркуші паперу. Організаторами проекту стали заступники директорів загальноосвітніх закладів з виховної роботи південній частині міста. Метою акції було виховання патріотизму у дітей Луганщини, соціальної громадянської активності, підняття національного духу братства», — повідомляє прес-служба Лисичанської міської ради.

prapor_lysychansk.jpg

«Живий» прапор створили лисичанські учні до Дня соборності України / ostrovok.lg.ua
«Живий» прапор створили лисичанські учні до Дня соборності України
ostrovok.lg.ua

В акції взяли участь 1215 дітей, незважаючи на те, що проводилася вона в канікулярний час. До акції було залучено Національний проект Книги рекордів України, офіційний представник якої у складі експертної комісії зафіксував новий рекорд, про що було зроблено обліковий запис. Колектив учнів-учасників акції був нагороджений Дипломом Книги рекордів України.

dyplom.jpg

Диплом книги рекордів України / ostrovok.lg.ua
Диплом книги рекордів України
ostrovok.lg.ua

dety.png

Діти встановили рекорд України, створивши самий великий «живий» прапор України / lis.gov.ua
Діти встановили рекорд України, створивши самий великий «живий» прапор України
lis.gov.ua

Таким чином, Лисичанськ увійшов в історію Книги рекордів України в категорії «Масові заходи. Розміри», як «Флешмоб-акція створення прапора України з аркушів паперу за участю найбільшої кількості дітей і на максимальній площі».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+