Слухати

Кримчанку повернули у Стамбул через виданий окупантами закордонний паспорт

22 січня 2016 - 12:17
Жінка прилетіла з Туреччини в аеропорт Херсона і пред'явила прикордонникам закордонний паспорт, виданий в Криму вже після окупації
Кримчанку повернули у Стамбул через виданий окупантами закордонний паспорт / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прикордонслужба України. 

« Під час перевірки документів з’ясувалося, що жінка, яка прилетіла зі Стамбула, мала російський закордонний паспорт, виданий на території АР Крим вже після окупації Росією півострова. Порушницю українського законодавства з документом, що не має юридичної сили, буде повернено зворотним рейсом до Туреччини», — повідомили прикордонники.

«Кримська правозахисна група» нагадує, що згідно з нормами українського законодавства, документи, в тому числі і паспорти, видані в Криму після березня 2014 року, не мають юридичного значення. Тому такі документи не можуть використовувати для перетину кордону, оформлення угод та інших юридичних дій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+