Слухати

На Херсонщині просять посприяти посиленню українського мовлення на кордоні / Новини на Громадському радіо

На Херсонщині просять посприяти посиленню українського мовлення на кордоні

22 січня 2016 - 17:19
Обласна рада підтримала звернення облдержадміністрації до Кабміну щодо посилення українського мовлення у районах області на адмінкордоні з Кримом

Про це повідомляє прес-служба Херсонськообласної державної адміністрації.

Відповідне рішення ухвалили під час ІІІ сесії обласної ради VІІ скликання.

Депутати підтримали звернення обласної державної адміністрації до Кабінету Міністрів України щодо надання коштів з  метою посилити українське телевізійне мовлення на прикордонних районах Херсонської області.

Депутат обласної ради Євген Криницький зазначив, що через дії телевізійних передавачів, що знаходяться у Красноперекопську, мешканці прикордонних районів майже не можуть бачити українські канали.

«23 вересня 2015 року директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації Савенко О.М. взяла участь у засіданні комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення з цього питання, яка відбулася в Міністерстві інформаційної політики України. У підсумку було прийнято рішення про виділення 5 квт  телевізійного  передавача для Херсонщини з числа придбаних Мінінформполітики.

У підсумку розгляду 11 січня 2016 року на другому засіданні Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення під головуванням заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової, прийнято рішення про включення Херсонської області до програми фінансування робіт із переналагодження передавача в смт Чаплинка», — йдеться у зверненні.

«Прошу депутатський корпус підтримати звернення обласної державної адміністрації до Кабінету Міністрів України, аби прискорити процес виділення більш потужного передавача та коштів задля фінансування робіт з його налагодження  в смт Чаплинка, монтажу та встановлення необхідних антен і фідера», — звернувся Євген Криницький.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+