Слухати

У Кабміні визначили, які діти безкоштовно годуватимуться у школах / Новини на Громадському радіо

У Кабміні визначили, які діти безкоштовно годуватимуться у школах

22 січня 2016 - 16:08
Кабінет міністрів прийняв ряд постанов, якими вирішуються питання харчування дітей у дошкільних закладах, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах

Про це йдеться на сайті уряду.

У загальноосвітніх навчальних закладах денної форми навчання за рахунок бюджетних коштів годуватимуть дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах, учнів 1-4 класів, сім’ї яких отримують допомогу відповідно до Закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Від плати за харчування дітей у дошкільних закладах звільняються батьки, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї не перевищує рівня прожиткового мінімуму, батьки, які отримують допомогу відповідно до Закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Органам місцевого самоврядування надано право забезпечувати харчування дітей також інших категорій, передбачивши на це видатки з місцевих бюджетів.

Про це йдеться в постанові від 18.01.2016 № 16. У професійно-технічних навчальних закладах за рахунок бюджетних коштів харчуванням забезпечуються учні з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, дітей-інвалідів / інвалідів I-III груп, дітей з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Зазначається, що таке було рішення прийнято з метою приведення підзаконних актів у відповідність з нормами Закону № 911-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+